Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

«Захист праці» інформує: Ольга Лапковська поновлена на роботі

Posted by admin на Вересень 29, 2010

“…Стягнути з ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» на користь Лапковської Ольги Євгеніївни середній заробіток за час вимушеного прогулу, який за станом на день постановлення рішення становить 23426 грн. 42 коп.,” – таке рішення Дніпровський районний суд м. Києва прийняв на користь члена профспілки “Захист праці” – пані Ольги Лапковської.

Центральний Комітет профспілки «Захист праці» щиро вітає «мужніх» членів нашої профспілки в Торгівельному Центрі (ТЦ) №20, які в надзвичайно скрутних умовах тотального пресингу нашої профспілки в ООО «Метро Кеш енд Кері» Україна не зламалися і продовжують свою боротьбу за гідні умови праці, за свою честь та гідність, за своє конституційне право на вільне об’єднання в профспілки. Слово «мужніх» ми на дарма беремо у лапки через те, що у ТЦ №10 Метро СС Україна у складі нашої профспілки виключно тендітні жінки-касири, які протягом кількох років щоденно та героїчно протистояли хижацькій Службі безпеки Метро СС Україна в ТЦ №20 та її Начальнику (вже колишньому), натхненнику антипрофспілкових репресій, п. Володимиру Журу та директору-кату ТЦ№20 (вже колишньому) п. Андреасу Ютербоку (громадянину Німеччини).

У своєму зухвалому бажанні знищити нашу профспілку керманичі ТЦ №20 не гребували нічим. Найбільш брудною та брутальною їх провокацією виявилося звільнення нашої товаришки, члена профспілкового комітету «Захисту праці» Ольги Лапковської під приводом її «знаходження у стані алкогольного сп’яніння». Підлог та хабар лікарю, щоб отримати відповідну липову «довідку», не врятували на суді замовників цієї антипрофспілкової провокації. Адміністрація «Метро Кеш енд Кері України» витратила шалені гроші підприємства на послуги адвокатської фірми, але ж навіть це не приховало від громадськості України усієї правди. Суд, ретельно вивчив всі матеріали справи, заслухав свідків та прийняв єдино вірне рішення –

1. Визнати накази №75-к від 24.03.2010т року та №85-к від 08.04.2010 року Торгового центру №10 ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» про звільнення Лапковської Ольги Євгеніївни за ст. 40 п. 7 КЗпП України та про внесення змін до наказу – незаконними.

2. Поновити Лапковську Ольгу Євгеніївну на посаду касира торговельного залу касових операцій Торгового центру №10 ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» з 24.03.2010 року.

3. Стягнути з ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» на користь Лапковської Ольги Євгеніївни середній заробіток за час вимушеного прогулу, який за станом на день постановлення рішення становить 23426 грн. 42 коп.

4. Стягнути з ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» в доход держави судовий збір у розмірі 234 грн. 26 коп. та витрати на ІТЗ – 120 грн.

ЦК профспілки «Захист праці» висловлює щирі слова подяки:

Голові нашої профспілки в Метро СС Україна т. Володимиру Дем’яну за вирішальний внесок у справу перемоги у суді,

світовій глобальній профспілці UNI, вагомий авторитет якої допоміг нам зупинити шалену хвилю антипрофспілкових репресій керівництва Метро СС Україна проти наших жинок-касирів,

щирим журналістам українських ЗМІ, які допомагали нашій профспілці висвітлювати екстраординарну ситуацію в ТЦ№20, навіть, під час вимушеного голодування профспілковців,

та всім людям чесної волі, хто підтримував нас у скрутні години…

З повагою, Голова ЦК КМПС «Захист праці» Олег ВЕРНИК

Джерело: “Захист Праці”

Рішення суду можна скачати за посиланням http://www.uafile.org/366741

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: