Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Олег Верник: підприємці київських ринків проведуть ВЛАСНУ акцію протесту проти проекту Податкового кодексу

Posted by admin на Листопад 11, 2010

«ЗАХИСТ ПРАЦІ» ІНФОРМУЄ: На ранковій нараді на Житньому ринку представників профспілкових груп «Захисту праці» та підприємців київських ринків було прийнято одноголосне рішення – 16 листопада 2010 року кияни проведуть власну акцію протесту проти урядового проекту Податкового кодексу.

Нажаль, голос киян на попередній акції 4 листопада, фактично, так й не був почутий. Тоді нами скористалися в якості масовки певні політичні сили, які, насамперед, мають на меті посилити власний політичний піар напередодні можливих весняних парламентських виборів. А справа боротьбі з навалою Податкового кодексу – це загальнонародна боротьба, яка не може бути узурпована певними парламентськими політиканами.

Саме тому київський профспілковий та підприємницький актив з усіх ринків міста збирається 16 листопада на 8-30 біля монументу незалежності України на Майдані Незалежності і рушить з 9-00 колоною до Будівлі Кабінету міністрів України, де проведе мітинг протесту.

Після проведення власного заходу кияни мають приєднатися до інших учасників акції протесту біля Верховної Ради. Але ж, при цьому, ми маємо намір мати власну озвучку акції, де в режимі «вільного мікрофону» слово зможуть отримати всі бажаючі учасники акції протесту, а не заздалегідь обрані БЮТівськими та НУ-НСівськими ватажками політично ангажовані персони та депутати, яких крім власного політичного піару майже нічого не турбує.

Ще раз наполягаємо на тому, що в нашій справедливій боротьбі проти навали Податкового кодексу робити ставку суто на піар вкрай дискредитованих представників колишньої «помаранчевої» влади – це шлях до поразки. Повна та абсолютна підтримка низових позапартійних профспілкових та громадянських ініціатив, спрямованих на протидію антинародному Податковому кодексу, ось наш шлях – шлях «Захиста праці».

Автор: Олег Верник, Голова ЦК профспілки «Захист праці»

Джерело: “Захист праці”

Відповідей: 6 to “Олег Верник: підприємці київських ринків проведуть ВЛАСНУ акцію протесту проти проекту Податкового кодексу”

 1. бодро и весело

 2. петро said

  Хватит разговаривать с властью пора предпринимать силовые акции.Голос разума дебилам и жополизам не понятен.Продолжать с ними диалог значит проиграть.

  • admin said

   профспілка “Захист праці” діє в правовому полі, що визначається Конституцією України та Законом України “Про профспілки в Україні та гарантії їх діяльності”. Будь-які силові акції мають бути огрунтованими лише ситуацією крайньої необхідності…

 3. Все вірно !!! – “Податковий кодекс – це загальнонародна боротьба, яка не може бути узурпована певними парламентськими політиканами.”

 4. петро said

  Что-то я непойму окаком правовом поле идет реч.В твой дом ломится насильник и убийца а ты что будеш читать ему лекцию о неприкасновенности личного имущества и праве граждан на жизнь .Аминь починте с миром .

 5. […] Нажаль, голос киян на попередній акції 4 листопада, фактично, так й не був почутий. Тоді нами скористалися в якості масовки певні політичні сили, які, насамперед, мають на меті посилити власний політичний піар напередодні можливих весняних парламентських виборів. А справа боротьбі з навалою Податкового кодексу – це загальнонародна боротьба, яка не може бути узурпована певними парламентськими політиканами. Саме тому київський профспілковий та підприємницький актив з усіх ринків міста збирається 16 листопада на 8-30 біля монументу незалежності України на Майдані Незалежності і рушить з 9-00 колоною до Будівлі Кабінету міністрів України, де проведе мітинг протесту. Після проведення власного заходу кияни мають приєднатися до інших учасників акції протесту біля Верховної Ради. Але ж, при цьому, ми маємо намір мати власну озвучку акції, де в режимі «вільного мікрофону» слово зможуть отримати всі бажаючі учасники акції протесту, а не заздалегідь обрані БЮТівськими та НУ-НСівськими ватажками політично ангажовані персони та депутати, яких крім власного політичного піару майже нічого не турбує. Ще раз наполягаємо на тому, що в нашій справедливій боротьбі проти навали Податкового кодексу робити ставку суто на піар вкрай дискредитованих представників колишньої «помаранчевої» влади – це шлях до поразки. Повна та абсолютна підтримка низових позапартійних профспілкових та громадянських ініціатив, спрямованих на протидію антинародному Податковому кодексу, ось наш шлях – шлях «Захист праці». Автор: Олег Верник, Голова ЦК профспілки «Захист праці» https://zahist.wordpress.com/2010/11/11/rynky-proty-pk/#comment-233 […]

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: