Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

15 листопада – Пікет проти рабського Трудового кодексу

Posted by admin на Листопад 14, 2010

15 листопада 2010 року о 10-30 незалежні профспілки вийдуть на захист працівників від проекту Трудового кодексу. Акція пройде у формі пікетування будинку Верховної Ради (вул. Грушевського 18/2), де в цей час проходитиме засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій, з вимогою проведення парламентських слухань. Серед організаторів акції – незалежні профспілки „Захист Праці” та „Народна солідарність”, Конфедерація вільних профспілок України, Федерація профспілок працівників малого та середнього бізнесу. Організатори вважають неприпустимим прийняття акту без проведення парламентських і громадських слухань, а також без отримання експертного висновку Міжнародної організації праці, оформлення якого буде готове у кінці листопада. Кількість недоліків проекту сягає такого рівня, що він може перетворити працю на рабство.

Незалежна профспілка „Захист Праці” висловлює наступні критичні зауваження. Розроблений Трудовий кодекс передбачає звільнення з попередженням за 2 тижні (ч.2 ст.303), а для встановлення 48-ми годинного робочого тижня не потребується навіть особиста згода працівника (ч.4 ст.143). Кодекс дозволяє власнику здійснювати постійне відеоспостереження. Попередньої згоди профкому не потрібно для звільнення працівника, достатньо лише „погодження” (ч. 1 ст. 121), яке зведуть фактично до повідомлення. Нормативні акти роботодавця зможуть замінити собою колективні договори (ч. 3 ст. 13). Ці та багато інших недоліків мають бути виключені з проекту до другого читання з метою не допустити звуження конституційних прав громадян, як це передбачене в ст.22 Основного Закону.

За матеріалами сайту: незалежна профспілка „Захист Праці

Advertisements

Відповідей: 4 to “15 листопада – Пікет проти рабського Трудового кодексу”

  1. Вадим said

    Незаконні народни депутати я звертаюсь до Вас не робить великих помилок.Оці рішеня які Ви необдумчиво приймаете що до 48 годин робочої неділи ,я на дядю хирачить несобираюсь. Я як працював по 40 годин так і буду працювать і ніхто мене не заставить.Если роботодатель заинтересует мене за переработку то я буду робить, а так ні.Чому трудяг це должно кассатиса ,а такіх як державний службовец ні.Ви приймаете рішення невпользу трудяг авпользу роботодателя.Умене есть сімья який я должен преділять увагу ,і свои інтереси в житті.

  2. Вадим said

    Чому оці ублюдки депутати за нас вивішують як нам жити.Український народ тоже мае висловити свою думку,щодо трудового кодексу і песійної реформи.І такі найважливіши питаня должни виноситись навсеукраїнський референдум.

  3. Наташа said

    Чому оці ублюдки депутати за нас вивішують як нам жити.Український народ тоже мае висловити свою думку,щодо трудового кодексу і песійної реформи.І такі найвhttps://zahist.wordpress.com/wp-comments-post.phpажливіши питаня должни виноситись навсеукраїнський референдум.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: