Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

26 ЛЮТОГО – Незалежна профспілка пікетуватиме “Метро Кеш енд Керрі” (АНОНС)

Posted by admin на Лютий 25, 2011

26 лютого (в субботу) 2011 року Київська місцева профспілка «Захист праці» у торгових цетрах «МЕТРО» буде проводити профспілкову акцію (МІТИНГ І ПІКЕТУВАННЯ) біля входу клієнтів торгового центру №16, «МЕТРО» – ПЕТРІВКА, Московський проспект 26-В. Початок о 10-00 год.

Причина проведення акції – вимога підвищення і справедливого розподілення зарплаті на 2011 рік, узгодження зарплат з профспілковим комітетом.

Ціни на продовольчі товари зросли на 150-200%, а зарплата була підвищена на 5-15%. Цей максимум в 15% був наданий керівникам торгового центру і підлабузникам, у яких і без того зарплата була високою. Простим робітникам зарплату підняли на 10%, а неугодним і профспілковим активістам підняли тільки на 5%. А якщо врахувати те, що і раніше по однаковій спеціальості і за однакову роботу у «МЕТРО» платили, наприклад, касирам одим без відрахувань 2300 грн., іншим – 3000 грн., то зараз ця несправедливість ще більш посилилась. Жінкам, які знаходяться і вийшли з відпустки по догляду за дитиою до 3-х річного віку зовсім зарплату не підвищили. Закон вимагає всі зміни по зарплаті узгодити з профспілковими комітетами, адміністрація «МЕТРО» цей Закон ігнорує. Ігнорує адміністрація і «Декларацію з прав людини», ратифіковану Україною, де чітко і ясно вказано: за рівний труд – рівну оплату. Явно присунтя дискримінація за належність до профспілки «Захист праці».

На акції будуть підняті питання несправедливості по медичному страхуванню простих робітників і керівництва, неналежного виконання страхових зобов’язань страховою компанією по відношенню до простих робітників.

Будуть висловлені вимоги по збільшенню грошової компенсації за обіди і підвищенню якості страв, зникненню тринадцятої зарплати, ідексації зарплати, безчинства служби безпеки «МЕТРО» і охорони, укладення колективного договору та інші соціальні питання.

Голова первинної профспілкової організації «ЗАХИСТ ПРАЦІ» у ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна В.А. Дем’ян

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: