Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

“Метровці”: “Вимагаємо зарплату як у мажорів та підлабузників!” (ФОТО)

Posted by admin на Лютий 28, 2011

26 лютого 2011 року біля торгового центру №16 (Московський пр.-кт, 26-В) відбувся мітинг працівників торгових центрів компанії «Метро Кеш енд Кері Україна». Його організатором виступила незалежна профспілка “Захист Праці”. Мітинг працівників торгових центрів компанії «Метро Кеш енд Кері Україна» від керівництва компанії і торгових центрів прийняв резолюцію з наступними вимогами:

1. Відсторонити від керівництва торговим центром №16 директора Коленченко С.О. як не спроможного керувати колективом, як такого, що створює соціальне напруження в колективі несправедливими рішеннями, своєю бездіяльністю і безвідповідальністю, відмовляється вести соціальний діалог з профспілкою «Захист праці», порушує трудовий Кодекс, Закон про профспілки, міжнародні зобов’язання України, викладені в Декларації з прав людини та інші закони України, веде антидержавну гендерну політику проти жінок матерів шляхом установлення жінкам-матерям найнижчих окладів, дає обіцянки людям і не виконує їх, несправедливо розподілив посадові оклади під час так званого «підвищення окладів», є випадок, що зарплата була навіть зменшена, законну вимогу нашої профспілки узгодити з нашими комітетами зміни зарплати під час підвищення проігнорував.

2. Повернути нарахування бонусів за підсумками року.

3. Припинити практику скритного скорочення робітників і передоручення обов’язків звільнених на залишившихся працівників, у відділах вже немає кому працювати.

4. Скоротити зайвий адмінісративний апарат (з відділу з персоналу, новеньких з відділу по роботі з клієнтами та інших), а вивільнені ресурси розподілити між найменш оплачуваними робітниками.

5. Встановити компенсацію на обіди 25 грн., а якщо людина не бажає їсти в кафе при «МЕТРО», то виплачувати їй цю компенсацію в зарплату.

6. Припинити практику дискримінації робітників шляхом статусу медичної страховки і строку призначення медичної страховки, медичну страховку встановити на тих же умовах, що і для адміністрації, а найбільш оплачуваним співробітникам «МЕТРО» зовсім відмінити, вони здатні самостійно оплатити страховку, а вивільнені ресурси направити на страхування найменш оплачуваних робітників.

7. Припинити практику заборони співробітникам «МЕТРО» отримувати товари зі знижкою, а навпаки постійно пропонувати співробітникам дешеві товари.

8. Встановити матерям, що повиходили з відпустки з догляду за дитиною найбільші посадові оклади за їх спеціальністю і узгодити з нашою профспілкою.

9. Чесно, у відповідності до Закону індексувати зарплату.

10. Припинити знущання над співробітниками, менчендайзерами та іншими працюючими в «МЕТРО», практику порушень прав людини і законодавства з боку служби безпеки «МЕТРО» і охорони.

11. Заборонити керівникам принижувати співробітників і вести себе по відношенню до співробітників як до нижчих від себе.

12. Припинити практику влаштовування банкетів за рахунок компанії виключно для керівництва, окремо від робітників, таке ганебне приниження робітників неприпустиме.

13. Переглянути розподіл посадових окладів і узгодити з нашою профспілкою.

14. Розпочати переговори з укладення колективного договору у торговому центрі №16 між адміністрацією і нашою профспілкою.

За матеріалами сайту: сайт профспілкової організації METRO C&C Україна “Захист Праці”

 

Одна відповідь to ““Метровці”: “Вимагаємо зарплату як у мажорів та підлабузників!” (ФОТО)”

  1. Ребята, тоже самое твориться и у нас в Луганске, почему никто не поможет нам, или нас не хотят слышать???

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: