Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Звернення проти звуження трудових і соціальних прав працівників

Posted by admin на Березень 19, 2011

Президенту України
Голові Верховної Ради України
Прем’єр-міністру України

ЗВЕРНЕННЯ
учасників мітингу працівників торгових центрів компанії
«Метро Кеш енд Кері Україна» від 26 лютого 2011 року

Ми учасники мітингу працівників торгових центрів компанії «Метро Кеш енд Кері Україна» від 26 лютого 2011 року, підтримуємо вимоги щодо відновлення в Україні в повному об’ємі соціальних прав та гарантій для працівників найманої праці, передбачених Конституцією України. На підставі прийнятої на мітингу Резолюції від 26.02.2011 р., ми звертаємося до Вас, як керівництва Держави, з наступними вимогами:

1. Повернути профспілкам право законодавчої ініціативи та надати право на подання, щодо неконституційності законів. Повернути право громадського контролю профспілок за дотриманням роботодавцем техніки безпеки на виробництві.

2. Зупинити процес узгодження і прийняття нового «рабського» Трудового кодексу та змін до Пенсійного законодавства, у редакції КМУ, який підвищує пенсійний вік для простих громадян порівняно з діючими нормами, що порушують норми ст. 22 Конституції України і значно погіршують соціальний і правовий захист найманих працівників, в порівнянні з нині діючими нормами.

3. Злодіюваті чиновники – руки геть від СОЛІДАРНОГО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ. Пенсійний фонд за своїм правовим статусом – є недержавним страховим фондом, що формується за рахунок страхових внесків самих працівників. Всі застраховані особи – наймані працівники, є членами Пенсійного фонду, і тому тільки вони а не державні чиновники мають право розпоряджатись пенсійними, страховими накопиченнями працівників.

Пенсійні внески НЕ є ПОДАТКОМ!!! і Держава не має до них жодного відношення!!!

Учасники мітингу вимагають від Держави дотримуватись норм Конвенцій №87 і №98 Міжнародної організації праці і статті 5 “Європейської соціальної хартії”, статті 36 Конституції України та усунути від управління Пенсійним фондом та іншими фондами соціального страхування державних чиновників та привести у відповідність до конституції України і міжнародних норм законодавство у цій сфері, що обмежує участь в управлінні пенсійними і страховими коштами більшість незалежних профспілок України.

За дорученням учасників мітингу,
Голова профспілки В. А. Дем’ян

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: