Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Юристи «МЕТРО» навчають боротися із… профспілками

Posted by admin на Травень 3, 2011

Як повідомляє сайт Асоціації правників України, 21 квітня 2011 року відбувся семінар для юрисконсультів на тему “Як захистити компанію від профспілкового шантажу”. Захід відбувся у рамках IV Щорічної конференції корпоративних юристів (юрисконсультів) у конференц-залі Готелю “Русь”. Читала семінар Оксана Дягілєва – керівник управління з юридичних питань мережі гіпермаркетів «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна». Очевидно, на всеукраїнській конференції саме представницю корпорації “Метро” хвилювало це питання. Адже саме в мережі гіпермакетів вже з 2007 року діє незалежна профспілка “Захист Праці”, яка вимагає оплати понаднормової праці, індексації заробітної плати, дотримання прав на лікування та відпочинок. Це дає зрозуміти, за що у повсякденності отримує винагороду юридичне управління.

Нагадаємо, що у грудні 2007 року лідер осередку «Захисту Праці» у “Метро” Володимир Дем’ян був звільнений з роботи, але під тиском міжнародної кампанії солідарності поновлений навіть без рішення суду.

З тих пір у ЗМІ вийшло кілька статей на тему того, як убезпечитись від «профспілкового шантажу». При цьому відносно членів профспілки здійснюється дискримінаційна політика – їх залякують, викликають до адміністрації, погрожують знижувати заробітну плату, не враховують побажання щодо графіків виходу на роботу. Тим не менш, вони змушують капіталістів відступати.

Як бачимо, капітал, в даному разі транснаціональний, боїться самоорганізованих синдикатів трудящих і готовий витрачати час і кошти на боротьбу зі своїми класовими ворогами.

Експлуататори обирають такі різкі формулювання, хоча цим вони лише поглиблюють протистояння і усвідомлення працівниками своїх класових інтересів.

Редакція сайту «Хроніка самозахисту» бажає борцям «Захист праці» наполегливості в обороні своїх законних прав!

Джерело: “Хроніка самозахисту”

Читайте також: Українські “метрівці” вимагали захисту трудових прав від Німеччини (ФОТО і ВІДЕО)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: