Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

“Захист Праці” взяв участь у першотравневому “Марші колективної дії” (ФОТО)

Posted by admin на Травень 11, 2011

У Києві відбувся першотравневий “Марш колективної дії”, зібравши, за даними усіх ЗМІ, близько 500 представників лівої молоді та незалежних профспілок. Біля метро “Арсенальна” вишикувались “студентський блок” (профспілка “Пряма Дія”), “Вільна Спілка”, анархісти, антифашисти, “Феміністична офензива”, “Організація марксистів”, незалежна профспілка “Захист Праці” і спілка професіоналів іноформаційних, комунікаційних та бізнес технологій. Як повідомляють організатори, метою заходу було продемонструвати готовність до спротиву хвилі неоліберальних реформ. Головні гасла – “Геть їхні реформи”, “Соціалізм працює без криз”, “Справжня революція попереду”. Центральний банер “Справжня революція ще попереду” був стилізований під арабську в’язь на знак солідарності з нещодавньою хвилею повстань. Учасники акції упевнені, що зміна влади, яка відбувалась в Єгипті і Тунісі не призвели до кардинальних зрушень і за демократичною революція має слідувати соціальна. Головним же об’єктом критики учасників маршу стали неоліберальні реформи, які проводить українська влада: нові Трудовий і Житловий кодекс, пенсійна реформа і реформа освіти, підвищення тарифівЖКГ, транспорту, цін на товари першої необхідності.  Видовищ вистачало майже на всьому відрізку рекордно-довгого маршруту.

Представники колони “Захисту Праці” несли баннер з назвою профспілки, з гаслами “Не знищуйте наші робочі місця” та “Робітнича солідарність”. Серед найманих працівників було досить багато літніх людей, що врізноманітнювало здебільшого “молодіжний” Першотравень. Поруч з профспілчанами йшли представники братньої профспілки “ІТ-працівників”.

Динамічності додавав духовий оркестр. Марш розпочався з виконання “Інтернаціоналу”; біля Адміністрації Президента звучала знайома для Гаранта пісня “Гоп-стоп”; а спускаючись до пам’ятника Івану Франку одночасно з піротехнікою “запалав” партизанський гімн “Бела Чао”.

Біля пам’ятника поета-революціонера відбувся невеликий мітинг, присвячений низовій робітничій боротьбі. В тому числі підіймалось питання гідної оплати праці жінок, захисту їх прав на материнство і працю. Після цього колона знову вишикувалась і співаючи “Інтернаціонал”, рушила на Майдан Незалежності.

Пройшовши фактично через увесь центр міста, ліві активісти закінчили ходу у парку ім. Т. Шевченка біля однойменного університету. На постаменті біля пам’ятника Кобзаря виголошувались промови на тему студентської боротьби.

Джерело: “Хроніка самозахисту”

Олег Верник, Голова ЦК профспілки "Захист Праці"

Володимир Дем'ян, Голова осередку профспілки "Захист Праці" у мережі гіпермаркетів "METRO Cash&Carry-Ukraine"

Віталій Дудін, Голова юридичного департаменту профспілки "Захист Праці"

Віталій Дудін, Голова юридичного департаменту профспілки "Захист Праці"

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: