Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Антивоєнний пікет амбасади Франції у Києві (ФОТО)

Posted by admin на Липень 27, 2011

Київські антивоєнні активісти влаштували 25 липня 2011 року пікетування амбасади Французької Республіки. На початку пікету відучий акції Голова ЦК КМПС «Захист праці» Олег Верник оголосив хвилину мовчання на пам`ять загиблих під час НАТОвських бомбардувань мирних лівійських та українських громадян, що виконували свій медичний обовязок у шпиталях багатьох лівійських міст.

Виступаючі на пікеті представники української громадськості зазначали, що вельми прикро, що в авангарді агресивної імперіалістичної атаки проти миролюбної Лівії йде саме Франція – країна з давніми революційними традиціями. Майже всі оратори наголошували не необхідності безпосереднього звернення до народу Франції задля усунення пана Саркозі від важелів влади у Франції. Прийшов час тверезої та відповідальної внутрішньої та зовнішньої політики Франції, яка вочевидь неможлива за умов президентства пана Саркозі. Саме з перемогою лівих антиімперіалістичних сил у Франції виникне реальна можливість зупинити криваву війну за нафту, від якої страждає народ суверенної Лівії.

На антивоєнному пікеті виступили: Галина Балабанова – кандидат філософських наук, Голова всеукраїнського товариства прихильників Зеленої книги; Сергій Денисюк – кандидат філологічних наук, Заступник Голови ЦК профспілки «Захист праці», Володимир Лозицький – громадський активіст, об`єднання «Хвиля», Андрій Глущенко – речник Більшовицької организації трудової Харьківщини, Юрій Нікітін – член ЦК профспілки «Захист праці».

КМПС «Захист праці» щиро дякує всім громадським антивоєнним активістам за участь у пікетуванні Амбасади Франції. Наша особлива подяка активістам об`єднання «Боротьба» за допомогу із звукопосилюючою технікою під час проведення заходу.

Джерело: “Хроніка самозахисту”

Advertisements

Відповідей: 2 to “Антивоєнний пікет амбасади Франції у Києві (ФОТО)”

  1. Sam Dudic said

    Молодцы, громадяне, так тримати, террористи з НАТО геть в Ад !!!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: