Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

“Захист праці” не радить жартувати з ним – знахабнілому роботодавцю загрожує до 2 років виправних робіт

Posted by admin на Серпень 15, 2011

Прокуратура Київської області порушила кримінальну справу за Статтею 172 Кримінального кодексу України («Грубе порушення законодавства про працю») щодо гендиректора однієї з компаній-виконавців підрядних робіт в аеропорту «Бориспіль» при підготовці до Євро-2012. Про це первинну профспілкову організацію «Серп і молот» КМПС “Захист праці” офіційно повідомили в прокуратурі Київської області. Кримінальна справа була відкрита після відповідного звернення профспілки до прокуратури з описом фактів порушення трудового законодавства зазначеною особою.

ППО «Серп і молот» вже публічно інформувала громадськість про скарги до неї кількох членів профспілки щодо відмови цього роботодавця офіційно оформлювати будівельників на роботу та виплачувати заробітну плату. За словами робітників, їм також погрожували фізичною розправою та ув’язненням невідомі люди, які демонстрували посвідчення працівників столичного УБОЗу та вимагали відмовитися від претензій щодо зароблених коштів.

Як зауважив керівник ППО «Серп і молот» Віталій Махинько, профспілка вдячна прокуратурі за оперативну професійну реакцію на факти порушення трудового законодавства. «Незрозумілим, щоправда, є мовчання Міністерства внутрішніх справ у цій справі. Сподіваємося, що аналіз ситуації таки буде проведений у відповідності з регламентами чинної нормативної бази», – зазначив В. Махинько.

Зі свого боку ППО «Серп і молот» пропонує адміністрації аеропорту «Бориспіль» принести публічне вибачення за некоректну заяву по зазначеній справі. У протилежному разі не виключає можливість подання судового позову для захисту честі, гідності та ділової репутації. Також ППО «Серп і молот» закликає аеропорт «Бориспіль» більш ефективно контролювати будівельні роботи, що ведуться в рамках підготовки до Євро-2012, для запобігання не лише фактів порушення трудового законодавства, але й псування репутації України на міжнародній арені.

За більш детальною інформацією по описаній справі можна звертатися до керівника ППО «Серп і молот» київської місцевої професійної спілки «Захист праці» Віталія Махинька за телефоном 067-239-64-97 або електронною поштою mahinko@ukr.net.

ДОВІДКА.

Первинна профспілкова організація «Серп і молот» – структурний підрозділ київської місцевої професійної спілки «Захист праці», що об’єднує робітників, зайнятих на будівництвах міста Києва та Київської області.

Джерело: “Захист Праці”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: