Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

5 ВЕРЕСНЯ – Пенсійна ДЕформа: ЛЯЖЕМО ВСІ!

Posted by admin на Серпень 30, 2011

У понеділок 5 вересня 2011 року незалежні профспілки та ліві активісти влаштують акцію протесту проти пенсійної «ДЕформи» перед Верховною Радою України. Активісти вимагатимуть від учасників Погоджувальної Ради не вносити в порядок денний ВР скандальний законопроект №7455, який уже один раз безуспішно намагалися прийняти 8 липня ц.р. Також учасники вимагатимуть не виносити на голосування загрозливий проект Трудового кодексу (№1108). Вони мають намір лягти перед входом до будинку комітетів ВР, щоб народні депутати не могли проігнорувати громадян. Учасники акції будуть розмовляти з парламентарями на тему пенсійної «ДЕформи» і вимагати від них вести роз’яснювальну роботу (відповідно до порад Президента України).

На думку активістів, пенсійна «ДЕформа» зменшує шанси кожного громадянина вийти на пенсію. Крім збільшення трудового стажу, із зарплати будуть стягувати нові побори: «відрахування до Накопичувального фонду» на користь фінансових установ. «Це змусить працювати на межі людських можливостей, підвищить норму експлуатації та зажене трудящих у ще більші злидні», — пояснюють організатори акції. До їх лав входять члени студентської профспілки «Пряма Дія», «Автономної спілки трудящих», незалежної профспілки «Захист Праці» та ініціативи «Феміністична офензива».

Акція протесту розпочнеться о 9-30 біля входу до приміщення комітетів Верховної Ради за адресою вул. Грушевського, 18/2. Саме в цей проміжок часу учасники Погоджувальної Ради мають прибути на місце роботи.

Активісти закликають долучатись до оргкомітету акції усіх громадян та їх об’єднання, окрім політичних партій. «Наша мета — відстояти права народу та розвинути його самоорганізацію, а не привести до влади чергових експлуататорів», — уточнюють в оргкомітеті. На акції буде заборонена партійна символіка.

Організатори вбачають наступні небезпеки «пенсійної ДЕформи»: підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років; підвищення пенсійного віку для науково-педагогічних працівників-чоловіків до 62 років; збільшення стажу для отримання мінімальної пенсії на 10 років для чоловіків і жінок; примусові відрахування (до 7% заробітку) до Накопичувального фонду без гарантії отримання доплати до пенсії. «Це надто жорстокі, й водночас неефективні заходи, — відзначають активісти. — Збільшити надходження Пенсійного фонду могло б викорінення нелегальної зайнятості».

Нагадаємо, що 4 і 7 липня ц.р. ліві активісти протестували біля парламенту, а 19 липня разом з профспілкою НАН України пікетували Адміністрацію Президента України з вимогою не допустити прийняття проекту №7455.

Автономна спілка трудящих

Профспілка «Захист Праці»

Студентська профспілка «Пряма Дія»

Ні ДЕформам проти народу!

 

Досить затягувати паски на шиях людей!

8-063-315-96-50

8-063-195-41-94

Зустрічі в соціальних мережах:

Facebook

ВКонтакте.ру

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: