Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Звернення до голови КМДА через виплату заробітної плати будівельникам

Posted by admin на Жовтень 3, 2011

Голові Київської міської державної адміністрації
Олександру Попову

Шановний пане Олександре!

Профспілкова організація «Серп і молот» засвідчує Вам свою повагу та закликає звернути увагу на порушення трудового законодавства, що відбуваються на будівництвах доступного житла у столиці.

Так, тільки на одному з них (по вулиці Баумана, Шевченківський район; будинок зданий в експлуатацію 12 серпня поточного року за Вашої участі) майже 400 робітників вже кілька місяців з незрозумілих причин не отримують заробітну плату. Замовником робіт на зазначеному об’єкті є КП «Спецжитлофонд», генпідрядником – компанія «Хорст».

Заборгованість по оплаті праці становить близько 2 млн грн. Одним з можливих варіантів вирішення цієї проблеми вбачається виділення з міського бюджету належних коштів або оперативне віднайдення їх з допомогою правоохоронних органів, якщо гроші були розкрадені чиновниками та підрядними будівельними організаціями (комунальними та приватними).

Пропонуємо також міській владі звернути увагу на порушення трудового законодавства, що відбуваються (за нашими даними) й на інших будівництвах доступного житла міста Києва та вжити належних заходів для їх усунення.

У разі незадоволення вимоги для захисту своїх трудових прав будівельники будуть вимушені вдатися до бойкоту – оголосити голодування під стінами КМДА та зупинити будівництво доступного житла в м. Києві.

За більш детальною інформацією можна звертатися до керівника ППО «Серп і молот» київської місцевої професійної спілки «Захист праці» Віталія Махинька за телефоном 067-239-64-97 або електронною поштою mahinko@ukr.net.

ДОВІДКА.

Первинна профспілкова організація «Серп і молот» – структурний підрозділ київської місцевої професійної спілки «Захист праці», що об’єднує робітників, зайнятих на будівництвах міста Києва та Київської області.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: