Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Печерський суд визнав законним порушення кримінальної справи за поданням первинки “Захисту праці” проти директора ТОВ “БК “Забудова” “

Posted by admin на Жовтень 23, 2011

21 жовтня 2011 року Печерський районний суд м. Києва визнав законним порушення кримінальної справи проти недобросовісного роботодавця за заявою представників первинної організації “Серп і молот” профспілки “Захист Праці“.

“Закінчився практично трьохмісячний розгляд скарги генерального директора ТОВ “Будівельна компанія “Забудова” Максима Золотоперого на постанову прокуратури про порушення проти нього кримінальної справи за фактом грубого порушення трудового законодавства. Суд прийняв рішення не закривати кримінальну справу. Гадаю, це послугує вагомим аргументом тим керівникам, які упевнені у тому, що завжди можна домовитися з прокуратурою, судом і т. д. Так ось, панове, не завжди. Не дамо!!! Напевно, роботодавці звикли до того, що, як правило, проти їх сваволі виступають окремі робітники, а не організовані колективи – профспілки”, – так прокоментував подію Віталій Махінько, Голова “первинки” “Серп і молот”.

Нижче наводимо текст постанови Печерського районного суду м.Києва.

Advertisements

Відповідей: 2 to “Печерський суд визнав законним порушення кримінальної справи за поданням первинки “Захисту праці” проти директора ТОВ “БК “Забудова” “”

  1. Марина said

    а чем закончилось?

    • admin said

      поки що суд підтвердив законність порушення кримінальної справи проти роботодавця. далі – буде слідство і судовий розгляд справи по-суті і, можливо, вирок

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: