Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

З`їзд ПР: Азаров тікає від преси, Тігіпко виправдовує неолбіеральні експерименти (ВІДЕО)

Posted by admin на Березень 22, 2012

17 березня 2012 року пройшов ХІІІ з’їзд “Партії регіонів”, на якому відбулося об”єднання “регіоналів” з партією Сергія Тігіпка “Сильна Україна”. Ключовим словом всіх виступів було “модернізація”, ключовою темою, зважаючи на недалекі вибори, – миле українцям слово “соціальні ініціативи”. Активісти профспілки “Захист Праці”, звісно, не могли не зацікавитись темою “соціальних ініціатив” Президента, тому залишилися на прес-конференцію, щоб крім загальної “води” з виступів спробувати з”ясувати і більш конкретні питання; тим паче що ці питання дуже болючі.

Під час прес-конференції, на яку прийшли більше 20 журналістів, ми побачили особливий цинізм держави – прес-аташе давав слово лише “своїм” ЗМІ, які задавали такі ж як і виступи перших осіб розмиті питання. Коли одній з журналісток вже увірвався терпець та вона перебиваючи задала прем”єру провокаційне та трошки іронічне питання про його плани на пенсію, прем’єр-міністр Микола Азаров зі словами, щось типу “не лізь в моє життя” почав…. тікати. За ним пішов і міністр соціальної політики, новоспечений заступник голови ПР Сергій Тігіпко.

Активістам “Захисту Праці” довелося пробиватися через охорону та разом з іншими журналістами наздоганяти “перших осіб”, проте прем”єра догнати так і не вдалося, поспілкуватись довелося пану Тігіпку, котрий досить делікатно виправдовував рабство (див. відео).

Приміром, він заявив, що будь-яка людина,що перебуває на державній службі користується надзвичайними пільгами (навіть, якщо ця людина – пожежний і навіть наймінімальніші її пільги не реалізуються). При цьому Сергій Леонідович вважає припустимим надавати нові пільги капіталістам: звільняти від сплати єдиного соціального внеску роботодавців, незалежно від їх фінансового становища, якщо вони надають молоді перше робоче місце. Виходить, що будь-який олігарх звільнятиметься на цілий рік від соціальних платежів, в той час як прості трудящі змушені за будь-які ціну наповнювати Пенсійний фонд України, зокрема, через підвищення пенсійного віку.

Джерело: “Захист Праці”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: