Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

>>> 31 БЕРЕЗНЯ – Загальноєвропейський марш проти капіталізму (АНОНС)

Posted by admin на Березень 25, 2012

31 березня цього року по всій Європі пройдуть акції протесту проти «антикризових» дій урядів – економічних «деформ», які затягують паски на горлянках трудящих. Демонстрації відбудуться більше як в десяти країнах ЄС, а також в Росії та Україні. Марш в Києві розпочнеться о 12-00 біля ст..м. „Золоті Ворота”. Його спів організаторами вистпаують автономна спілка трудящих, Антикапіталістичний спротив, студпрофспілка „Пряма Дія” та „Ліва Опозиція”.

В країнах ЄС головною мішенню протестів буде політика Євросоюзу, яка цілеспрямовано доводить до повного зубожіння Грецію, а слідом за нею – й інші країни. Україна поки що не вступила в жодну з імперій – ані в європейську, ані в євразійську. Але суверенні українські політики та капіталісти теж вимагають від кожного з нас пожертвувати правами заради існування несправедливої капіталістичної системи.

Без жодних чужих підказок вони написали проект Трудового кодексу, який зведе нанівець повноваження профспілок, спростить процедуру звільнення і дозволить продовжувати робочий тиждень.

Українська влада самостійно впоралась із прийняттям закону про пенсійну реформу, зокрема, який підвищив пенсійний вік. У цьому році нам загрожує «продовження бенкету» –приватизація пенсійної системи та запровадження примусових відрахувань з зарплатні на користь фінансових інституцій.

„Наші” чиновники готуються провести кампанію масової приватизації, розпродавши рештки того, що поки лишається в державній власності. Уряд проводить «медичну реформу»: її її жертвами вже стали жителі «пілотних» регіонів. Реформа полягає в закритті «зайвих» лікарень і поліклінік і обмеженні доступу громадян до медичної допомоги. Скорочуючи «зайвий» медперсонал, реформатори роздувають штат адміністраторів.

Суверенний український Конституційний суд прийняв дозволив чиновникам порушувати закон, позбавляючи людей належних їм виплат, якщо на це немає грошей в бюджеті. Куди ділися всі гроші – ми так і не дізнаємось, тому що той же Конституційний суд заборонив простим смертним цікавитися добробутом посадових осіб і політиків: їхні статки – це лише їхня приватна справа.

Щоб підсолодити ДЕформи своїм підданим, які «мовчать, терплять і чекають», президент напередодні виборів вирішив накинути всім пенсіонерам по 100 гривень – для того, щоб після виборів підняти тарифи на комунальні послуги для всіх, і на більшу суму.

Все це не окремі «непорозуміння» та «перегиби на місцях». Приклад тієї ж Європи показує нам, що проблема не в «хороших» чи «поганих» чиновниках і олігархах, а в системі. Системі, заснованій на отриманні шалених прибутків із праці людей, які за все життя не зможуть заробити стільки, скільки їх хазяїн «заробляє» за рік. Подивіться на джипи, що їздять по вулицях Києва – скільки ваших місячних зарплат потрібно, щоб купити хоча б одне колесо такої машини?

Ця система підпирається державним насильством, яке обслуговує інтереси багатих і «успішних». Проблема не в відсутності «справжньої європейської демократії»: європейські демократичні країни Греція та Італія перебувають під авторитарним управлінням групи банкірів, призначеної Євросоюзом і МВФ. Коли демократія суперечить інтересам капіталу – перемагає останній.

Ця система – капіталізм. Час замінити її ефективнішою і людянішою альтернативою, при якій кожна людина праці сама розпоряджатиметься економікою та суспільним життям і матиме достойний рівень життя.

За демократичну планову економіку! За самоврядний соціалізм!

Наші вимоги, які можна виконати тут і тепер:

Робочий тиждень – 30 годин!

Пенсійний вік – 50 років для чоловіків і жінок!

Базовий мінімальний дохід – 4000 грн.!

Всім рівний доступ до безкоштовної якісної освіти та медицини!

Підприємства – під управління трудових колективів!

Український сайт акції: http://march31.net/uk

Зустріч Вконтакті >>>

Зустріч на Facebook >>>

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: