Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Перемога над кидалами з “Промальянсу” (ВІДЕО)

Posted by admin на 21 Січня, 2013

Представники профспілки “Захист Праці” за участі “Автономного Опору” та інших небайдужих активістів здійснили мирний рейд на лохотронну фірму, яка займається “киданням” шукачів роботи. Вдалося повернути гроші десятьом ошуканим громадянам.

Шукачі роботи з усієї країни їдуть до Києва влаштовуватися на “підприємство” з фіктивною назвою “Промальянс”, якого насправді не існує (є лише фізична особа-підприємець). В одному з “офісів” лохотронної фірми по вулиці Уманській, 35 шукачі платять 550-560 грн, начебто за гуртожиток з усіма зручностями, який, начебто, знаходиться поряд з підприємством. Проте після цілого дня блукання по Києву людей направляють в барак за Києвом, де в одній кімнаті заселяють по 60-140 одурених шукачів роботи. Ніякої роботи, ясна річ, бідним людям не надають.

Після проведеної біля одного з таких гуртожитків представником профспілки агітації ошуканих, деякі люди вирішили не бути “вівцями” та відстояти свої права.

В результаті рейду свої гроші вдалося повернути 10-ти ошуканим. Під час акції “лохотронщиками” було викликано міліцію, яка прибула спочатку в складі відділення патрульно-постової служби, а далі до місця виклику прибули участкові, оперативно-слідча група та начальник РУ МВС (який певний час, здається, спілкувався з “лохотронщиками” в кабінеті за зачиненими дверима).

У незалежній профспілці “Захист Праці” сподіваються, що влада не наважиться “кришувати” лохотронників, а відреагує в рамках нинішнього законодавства і притягне «фірму» до відповідальності за діяльність, яка має ознаки шахрайства.

Наразі “лохотронщиками” з Уманської, 35 та Коперника, 18 написані заяви з проханням відкрити кримінальні провадження проти профспілкових та соціальних активістів. У свою чергу з боку потерпілких від дій “кидал” людьми, було написано заяви з проханням покарати “лохотронників”.

В результаті акції потерпілким людям за допомоги активістів було досягнуто тактичну перемогу – вдалося повернути свої гроші. Ми сподіваємося що цей приклад допоможе організуватися та боротися іншим трудящим. Підкреслимо, що успіх став можливим завдяки активності самих громадян, які стали жертвою афери. Сьогодні свої гроші повернули десятьом надуреним людям, а завтра це буде вся країна! Профспілка своїх в біді не лишає! Права не дають, їх беруть!

Одна відповідь to “Перемога над кидалами з “Промальянсу” (ВІДЕО)”

  1. […] Відео з рейду 18 січня 2013 року: https://zahist.wordpress.com/2013/01/21/peremoga-nad-kidalamy/ […]

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: