Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Зупинити незаконну забудову на Позняках! (ЗАЯВА)

Posted by admin на Лютий 19, 2013

Реагуючи на звернення членів нашої профспілки про грубе порушення їх громадянських прав, незалежна профспілка “Захист Праці” рішуче заявляє, що буде боротися за відновлення справедливості для мешканців вулиці Вишняківської всіма законними методами. Злочинці, що заради власного збагачення незаконно відбирають у мешканців прибудинкову територію, мають бути покарані, а міські чиновники, що потурають злочинцям-забудовникам мають відповісти за свою бездіяльність.

Детально розібравшись у матеріалах справи, наданих нам мешканцями будинків по вулиці Вишняківській 8, 8а, 12 та 12а, що на Позняках, ми переконались у незаконності зведення будівлі під супермаркет “Велика Кишеня”. Незаконну будівлю на прибудинковій території вже пофарбовано у кольори магазину “Великої Кишені” попри відсутність необхідних дозволів на будівництво та всупереч судовому рішенню про протиправність виділення Київською Міською Радою даної земельної ділянки. Забудовник ФОП Коваленко Георгій Георгійович, ігноруючи судові рішення та протести прокуратури, продовжує незаконно зводити будівлю на прибудинковій території.

Будівництво магазину у дворі будинків 8-12 по вулиці Вишняківській не тільки порушує права мешканців на громадський простір, але й позбавляє багато сотень трудящих киян можливості відпочивати у власному дворі. Цей випадок є кричущим прикладом наступу на права робітників в Україні, котрих визискують на робочих місцях, порушуючи їх трудові права та позбавляють можливостей для відпочинку після роботи, перетворюючи громадські місця на споживацькі заклади.

Будівництво супермаркету на місці скверу не лише порушує благоустрій, але й загрожує справжньою екологічною катастрофою на рівні мікрорайону. Через відсутність необхідних дозволів на будівництво та недотримання стандартів, мешканці навколишніх будинків можуть стати заручниками смороду та антисанітарії. Більше того, безпосередньо під незаконною спорудою проходять важливі інженерні комунікації, будувати на яких суворо заборонено. У разі виникнення аварійних ситуацій весь мікрорайон може залишитися без тепла.

Враховуючи вищенаведені факти, ми, незалежна профспілка “Захист Праці” вимагаємо та будемо боротись всіма законними методами, щоб захистити права наших членів та багатьох пересічних киян та домогтись:

1)      Від Інспекції Державного Архітектурно-Будівельного Контролю – терміново вжити невідкладних заходів щодо припинення будівельних робіт на спільній прибудинковій території будинків №№ 8, 8а, 12, 12а по вул.  Вишняківській 8-12  у м. Києві та повернути сквер до його первинного стану.

2)      Від власників мережі супермаркетів “Велика Кишеня” – відмовитися від оренди незаконної будівлі, що шкодить мешканцям навколишніх будинків та порушує Закони України та права людини.

3)      Від органів прокуратури – покарати винних у сприянні та покриванні незаконної забудови.

19.02.2013

ЦК КМПС “Захист Праці”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: