Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

“Захист Праці” оголошує кампанію “Весняний наступ трудящих-2013”

Posted by admin на Лютий 20, 2013

Незалежна профспілка «Захист Праці» оголошує кампанію «Весняний наступ трудящих-2013» з метою побудови сучасного і бойового профспілкового руху. «Сьогодні в Україні відзначається День соціальної справедливості, хоча привід для святкування мають лише роботодавці. Працівники перебувають у повній залежності від власників капіталу, тому їм доведеться ще вибороти справедливість. В умовах наростаючої економічної кризи питання самозахисту трудящих стоїть як ніколи гостро», — заявляють у профспілці.

У рамках кампанії члени профспілки мають на меті розгорнути найближчим часом масштабну роботу в усіх регіонах України, результатом якої стане консолідація протестуючих трудових колективів та створення всеукраїнської структури профспілки «Захист Праці». «Ми маємо у своїх лавах активну молодь, підтримку міжнародних профспілкових об’єднань та досвід перемог шляхом низової мобілізації, — зазначають у профспілці. — Ми готові боротись, як проти сваволі роботодавців, так і проти ініціатив влади, що суперечать інтересам людей найманої праці».

Серед пріоритетних проблем, які має намір вирішувати профспілка — массові незаконні звільнення, заборгованість із зарплат, безправність трудових мігрантів, порушення права на відпочинок, заробітня платня в конвертах, тіньова зайнятість та махінації у сфері праці. Окрім цього профспілчани мають намір боротися за зміни трудового законодавства на користь трудящих (зокрема, розширення права на страйк) і за посилення впливу профспілок на участь у реалізації влади.

Профспілка готова надавати допомогу у наступних формах:

– організація акцій протесту проти порушень з боку роботодавців та антисоціальних ініціатив влади;
– надання юридичних консультацій та юридичної допомоги (зокрема, захист інтересів у суді та укладення колективних договорів);
– реєстрація профспілкових осередків;
– інформаційна підтримка.

«Закликаємо українських громадян повідомляти про проблеми на робочих місцях, звертатись за безпосередньою допомогою та проявляти власну ініціативу у захисті своїх прав, — проголошують у профспілці. — Своїми діями ми повинні позбавити профспілки від стереотипів, сформованих минулим:  перетворити профспілку на ефективний інструмент захисту прав усіх працівників – від заводів до офісів».

Щодо надання юридичних консультацій звертайтесь за контактами, вказанами на сайтах http://strike.in.ua та https://zahist.wordpress.com , а також за телефоном “гарячої лінії” 067-503-14-43. Також створюються регіональні представництва профспілки:

056-721-54-98 (Дніпропетровськ)

Профспілка «Захист Праці» готова до співпраці з усіма незалежними профспілками та організаціями, що мають на меті захист інтересів людей найманої праці.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: