Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Звернення профспілки “Захист Праці” до молоді України

Posted by admin на 12 Березня, 2013

ZP-bannerЗ трудовим народом України ведуть війну. Статистика каже нам про 8 мільйонів безробітних, про 7 мільйонів гастарбайтерів на чужині, до яких там ставляться не краще, ніж до мігрантів з інших країн «третього світу», про зменшення населення на 6 мільйонів з 1991 року, та інші соціальні лиха. На тлі цього як чинний режим, так і опозиція, обіцяє Україні встановлення відвертої диктатури найбільш реакційних, найбільш антинародних елементів капіталу, що має «врятувати державу», але не трудовий народ.

В усі часи молодь виступала в авангарді боротьби проти тиранії та визиску. Ситуація, що склалася в Україні, закликає до продовження боротьби попри апатію, егоїзм і гонитву за брендами, які виховує в людях капіталістичне споживацьке суспільство. Ще багато молодих людей вірять в казки про те, що всі вони можуть зробити успішну кар’єру і добре влаштуватися в житті. Але це неможливо в суспільстві, побудованому на ієрархії та експлуатації, оскільки кількість капіталістів та бюрократів обмежена за своєю сутністю, інакше вони не матимуть на кому паразитувати.

Обіцяючи золоті гори, в реальності капіталізм заважає молодим людям реалізувати свої таланти та щирі прагнення, нав’язуючи їм жорсткі рамки, підпорядковуючи собі. Відтак люди, які хочуть кращого і вищого, вже самі по собі, можливо не розуміючи цього, є ворогами системи.

Поточний стан зарплат, пільг і робочих годин, так само як і стан справ у політиці,мистецтві та науці, є наслідком поточного стану класової боротьби. Таким чином, захист наших інтересів у цій боротьбі – це відправна точка повалення капіталізму.

Для захисту інтересів праці в її конфлікті з капіталом потрібна незалежна класова організація, яка веде безпосередню економічну боротьбу за права трудового народу, поширює класову свідомість і солідарність у масах. В підсумку цієї боротьби синдикально організовані трудящі зможуть встановити свою пряму владу на виробництві, що дозволить покласти край гнобленню в політиці та в усіх інших суспільних відносинах, перебудувати їх на засадах соціальної рівності і свободи.

Зараз, у момент критичної ситуації для нашого народу, ми закликаємо молодь України не бути байдужою, не вірити обіцянкам начальників і роботодавців, боротися за свої права, об’єднуватись з усіма тими, кому огидна нинішня прогнила система і хто веде проти неї боротьбу. Лише в такий спосіб молоді люди можуть стати насправді вільними та незалежними особистостями.

Відповідей: 4 до “Звернення профспілки “Захист Праці” до молоді України”

  1. Eduard said

    Брехня что с Украины выехали милионы на работу за границу! США уже около 30 лет не принимает эмигрантов. Европа приняла в 1960-70 годах немного но прекратила эту практику уже давно – это себя не оправдало принимать чужеземцев а потом с ними мучиться и платиь за адоптацию их детей и др. 10-30 процентов безработных – почти во всей европе потому сто затоварено все едой и продуктами и каждая страна их спасает по своемую. Наших никто нигде не берет!

  2. Eduard said

    В селах после радения союза в Украине – бум рождаемости – вся еда задаром! В городе неоправдано высокие цены. Государство тоже виновато что многие без работы – и оно должно платить минимум по 1200 гривен каждому безработному и это в 21 веке не проблема.негры в США не работаю по жизни – и квартиру бесплатно как бедным дает и помощь до 1000 доларов в месяц

  3. Влад said

    абсолютно вiрно написано. Згоден з усiм, але все ж такими текстами ми навряд чи приверномо увагу молодi, тут треба де що iншi методи. Ворога треба бити їх же зброєю…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: