Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Львівський «Захист праці» підтримав мешканців гуртожитку

Posted by admin на Квітень 1, 2013

Згідно з повідомленням львівського осередку незалежної профспілки «Захист праці», на Львівському авторемонтному заводі вже третій місяць затримують заробітну плату та існує загроза виселення мешканців з гуртожитку (Личаківська 152), що належить заводу. Відтак, редакція СтрайкUA разом з місцевими профактивістами із “Захисту праці” спробувала розібратись в ситуації, яка склалась. Як з’ясувалося, офіційно на заводі працює 82 робітники, заборгованість заробітної плати станом на лютий 2013р. становить більше 300 тис.грн.  ”Останню зарплату отримали ще перед Новим роком, за грудень і все”, – говорить Петро, один з робітників.

Спроба отримати детальнішу інформацію щодо заборгованості заробітної плати з боку активістів «Захисту праці» результатів не дала – їм просто відмовили у наданні відповідних документів. Офіційна підстава: головний бухгалтер скоро звільняється з посади.

Всього в гуртожитку 22 квартири, в них проживає 36 сімей, котрі можуть залишитись без житла, оскільки будинок у заставі Солом’янського району Києва за мільйонні борги іншої (не львівської) філії підприємства.

Директор Геннадій Малярчук виправдовується – у кріслі директора нещодавно. Тому про те, що гуртожиток із людьми під заставою сам дізнався раптово. Загальна ж заборгованість філії становить понад 2 мільйони гривень.

Мешканці переконані, що вихід з ситуації, що склалася – передати гуртожиток місту. В свою чергу адміністрація запевняє, що це дуже важко, оскільки земля, на якій стоїть гуртожиток, сьогодні за військовими, будинок на балансі військових, і вчиняти дії без їхнього відома місто не має права. Та й сам будинок потребує перед цим ремонту на суму 900 тис.грн.

В результаті, до мешканців, котрі пишуть у всі можливі інстанції підключилися активісти профспілки, котрі оформили звернення до генерального прокурора з вимогою розпочати досудове розслідування.

За матеріалами: СтрайкUA

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: