Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Незалежна профспілка “Захист Праці” оголошує набір волонтерів

Posted by admin на Квітень 20, 2013

Щодня до профспілки “Захист Праці” надходять повідомлення про порушення прав недобросовісними роботодавцями та просто шахраями. Звичайно, для ефективнішої протидії цим негативним явищам профспілкова діяльність вимагає залучення нових активістів. Тому з огляду на подальше загострення соціально-економічної ситуації та критичний рівень поширення порушень прав людей праці, незалежна профспілка “Захист Праці” оголошує мобілізацію волонтерів.

Незалежна профспілка “Захист Праці” запрошує до участі в правозахисній діяльності всіх небайдужих людей для різних напрямків діяльності. Профспілка має безпрецендентний досвід захисту прав трударів та готова передати його усім волонтерам, відповідно до їх інтересів та здібностей. І, безперечно, ми готові надавати допомогу, кожному, хто наважиться на створення профспілки на своєму робочому місці з метою захисту своїх прав, або ж у інший спосіб виступить проти сваволі власників капіталу — будь це афера з працевлаштуванням чи незаконна забудова. Профспілка своїх в біді не лишає.

Незалежна профспілка «ЗАХИСТ ПРАЦІ» була утворена групою активістів у 2000 році. Першими кроками профспілки було створення осередків у трамвайних та тролейбусних депо міста Києва. Сьогодні міжгалузева професійна спілка об’єднує працівників торгівлі, телекомунікації та медіа, фінансової сфери, будівництва, харчової промисловості, тощо. Серед найбільш знакових перемог є поновлення на роботі незаконно звільненого голову профспілки у мережі „МЕТРО Кеш енд Керрі” Володимира Дем’яна; успішна кампанія проти приватизації комунальних ринків Києва, що допогмла зберегти робочі місця для тисячі громадян; повернення заборгованої зарплати профспілковцям-будівельникам соціального житла; боротьба за оплату праці будівльників об’єктів до ЄВРО-2012;  профспілка розпочала та активно веде “анти-лохотронну” компанію проти кадрового шахрайства. Профспілка реалізувала чисельні успішні кампанії що до визнання профспілкових організацій та дотримання прав людини на об’єднання; взяла активну участь у кампанії проти анти-робітничого проекту Трудового кодексу; надає юридичну допомогу працівникам у разі трудового конфлікту. «ЗАХИСТ ПРАЦІ» має власних представників у різних регіонах України; є членом глобальних профспілкових федерацій UNI та IUF. Головною метою «ЗАХИСТУ ПРАЦІ» є підвищення якості життя українських робітників, статусу профспілок та відстоювання соціально-економічних інтересів трударів у широкому розумінні, протистояння анти робітничим законопроектам та приватизації суспільного простору; проти підвищення тарифів ЖКГ, транспортних послуг та шахрайству в трудовій й соціальних сферах. Профспілка базується на принципах демократичного органайзингу, рівності та солідарності.

Звертайтесь за телефоном: 063-417-43-30

Електронна пошта: zahist888@gmail.com

ВКонтакте: http://vk.com/id86655248

Відповідей: 2 to “Незалежна профспілка “Захист Праці” оголошує набір волонтерів”

  1. виктор said

    Мы с Вами. Профсоюз ООО “АТБ-маркет”-0671773320.

  2. наталя said

    як створити незалежну профспілку у колективі де вже існує одна ? нам потрібна профспілка, яка б захищала інтереси всіх працівників, а не “вибраних”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: