Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

«Захист праці» проводить альтернативний «Марш праці» (1 травня 2013, 11-00, Арсенальна площа)

Posted by admin на Квітень 23, 2013

Історично, ПЕРШОТРАВЕНЬ святкують всі, для кого словосполучення «соціальна справедливість» не просто політична риторика або партійна реклама. Але ж більше 20 років незалежності України наочно засвідчили, що серед вітчизняного політикуму таких не було і поки немає.

Втім, не все втрачено і для ідеї, і для її втілення в життя. Про це свідчить стрімкий розвиток страйкового і профспілкового руху в Україні у 2013 році. Один з його флагманів – незалежна профспілка «Захист праці», котра планує вивести на вулиці столиці кілька тисяч активістів і симпатиків в рамках власного, альтернативного профспілкового «Маршу праці».

Дивно, але в незалежній Україні це перша масова профспілкова акція – без партійних прапорів і надокучливих політиків-промовців. Її учасники, представники різних регіонів нашої країни і видів праці. Серед них будівельники, робітники торгівлі, сфери послуг, шахтарі, прибиральниці, студенти й інші.

Не зважаючи на різницю у мові, віці, заняттях й інших другорядних характеристиках, вони свідомі того, що єднає їх всіх – праця, на сторожі котрої стоїть перша в Україні справді незалежна профспілка «Захист праці»!

1 травня – це наш день, свято нової робітничої політики! День, в котрому немає місця різноманітним пішакам на шаховій дошці провідних буржуазних гравців!

В цей день ми демонструємо нашу солідарність перед лицем стрімкого скорочення соціальної сфери і тотального неоліберального наступу на трудові права українського народу. В Першотравень ми проводимо своє, АЛЬТЕРНАТИВНЕ РОБІТНИЧЕ СВЯТО – «МАРШ ПРАЦІ».

Святкова хода розпочнеться 1 травня об 11.00 біля пам’ятника арсенальцям «Гармата». Після мітингу біля цього, надзвичайно пам’ятного в історії робітничого руху місця, його учасники пройдуть від Арсенальної до Контрактової площі.

Приєднуйся до Робітничого Свята! Приєднуйся до «Маршу праці!

Приєднуйся до «Захисту праці»!

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: