Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

Новий «вугільний» міністр обіцяє приїхати до шахтарів у Нововолинськ!

Posted by workres на Квітень 17, 2016

насалик

Новообраний міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик обіцяє наступного тижня приїхати у Нововолинськ та переконує, що налаштований зберегти вугільну галузь в регіоні.

Ігор Насалик уже на другий день роботи провів зустріч, на якій були присутні голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, голова профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов, народні депутати Павло Кишкар та Олег Мусій, а також радник голови незалежної профспілки “Захист праці” Дмитро Міхеєв.

Останній доповів про складну ситуацію у вугільній галузі на заході України та наполіг на тому, щоб міністр приїхав у місто Нововолинськ й доповів про свою програму реформування вугільної промисловості в присутності шахтарів та працівників ДП «Волиньвугілля».

Міністр погодився з робочим візитом завітати у шахтарське місто наступного тижня після запланованої поїздки на схід України. Також Насалик переконує, що планує глобальне реформування вугільної промисловості та не зацікавлений у закритті шахт Нововолинська, як це хотів зробити екс-міністр Володимир Демчишин.

Натомість він хоче зберегти усі діючі шахти та закінчити будівництво шахти-довгобуду №10 «Нововолинська». Також одним із його основних завдань є звільнення усіх радників, які працювали при екс-міністрі та, мовляв, є непрофесійними в вугільній галузі.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: