Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

«Захист праці» заявляє про антисоціальну спрямованість процесів роботизації виробництв у Китаї

Posted by workres на Лютий 7, 2017

%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b9%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b5-%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%87%d0%b8%d0%b5

Всеукраїнська незалежна профспілка «Захист праці» заявляє, що транснаціональні компанії, за мовчазної згоди антиробочої влади Китаю, розпочали процес масового звільнення працівників і заміни їх на роботи і автомати. Тільки в місті Куньшань завдяки роботизації та автоматизації виробничих процесів в останній час було звільнено близько 60000 працівників. Куньшань є одним з центрів виробництва електроніки,  в ньому мешкають 2,5 млн. людей, при чому майже 2/3 є трудовими мігрантами. Ще одна транснаціональна компанія – Cambridge Industries Groupзаявила про свої наміри в цьому році звільнити дві з трьох тисяч працівників в Шанхаї і замінити їх роботами, а одне з підприємств в Куньшані вже звільнило 90% працівників, і ще 6% планує скоротити в цьому році.

Бажання ТНК замінити людську працю роботами і автоматами обумовлено насамперед гонитвою за надприбутками. Ненаситні ТНК намагаються отримувати все більше і більше надприбутків, але природне бажання китайських працівників жити нормально заважає їм у цьому.

Профспілка “Захист праці” висловлює свій рішучий протест проти політики роботизації та автоматизації виробничих процесів, якщо їх наслідком є масове безробіття людей. Ми наполягаємо на тому, що запровадження у виробництво сучасних технологій мало б йти на користь працюючим, а не виявлялося би лише приводом для наймасовіших локаутів.  Ці процеси, без урахування їх соціальних наслідків, несуть потенційну загрозу не тільки всьому світовому профспілковому руху, але і людству. І все це відбувається на фоні прогнозу про те, що в найближчі роки в світі вже з’являться перші доларові трильйонери.

Всеукраїнська незалежна профспілка «Захист праці» вважає, що роботизація і автоматизація виробництва має вести до скорочення робочого часу працівників зі збереженням їхньої заробітної плати. Таким чином, це дозволить найманим працівникам більше часу приділяти своїй самоосвіті, підвищенню культурного рівня, науковим і творчим пошукам.

  • Геть масові скорочення працівників через роботизацію виробництв!
  •  Роботи мають служити всьому людству, а не купці ненажерливих капіталістів!
  • Закликаємо робітничий клас Південно-Східної Азії та Китаю до рішучого опору капіталістичній системі визиску та гноблення!

07.02.2017

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: