Профспілка "Захист Праці" (UNI, IUF)

INDEPENDENT TRADE UNION "ZAKHYST PRATSI" (UNI, IUF) tel. +380 50 358 71 48

ГЕТЬ КОДЕКС ЗАКРІПАЧЕННЯ УКРАЇНЦІВ! ЗРАДУ ГЕТЬ!!!

Posted by workres на Березень 23, 2017

День поступово перемагає ніч і у весняний сонячний день 22 березня 2017 року в Києві відбулась надважлива подія – лідери декількох загальноукраїнських профспілкових та соціальних громадських об’єднань на своїй позачерговій нараді утворили Всеукраїнський ініціативний комітет «За демократичне трудове законодавство!». Серед учасників активісти всеукраїнських незалежних профспілок та профспілкових рухів «Народна солідарність», «Захист праці», «Трудова солідарність», Профспілки працівників галузі земельних відносин України, профспілок малого і середнього підприємництва, громадського республіканського руху та інші соціальні активісти.

Поштовхом до заснування ініціативного комітету стало безсовісне цинічне намагання влади всупереч рекомендаціям Міжнародної організації праці (МОП) проштовхнути на голосування у Верховній Раді антиукраїнський антидемократичний рабський законопроект трудового кодексу, яким планується звести нанівець найважливіші соціальні права та завоювання людей найманої праці та знищити їх правозахисні організації – незалежні бойові професійні спілки. Серед планів ініціативного комітету вже найближчим часом розгортання радикальних акцій протесту проти прийняття рабського трудового кодексу в столиці та регіонах. Так, Всеукраїнський ініціативний комітет «За демократичне трудове законодавство!» закликає громадських активістів та членів профспілок 3 квітня прибути по можливості в Київ і прийняти участь в пікетуванні погоджувальної ради депутатських фракцій (груп) Верховної Ради України з вимогою не вносити в порядок денний депутатського засідання антиукраїнський законопроект, який прямо протирічить не тільки Конституції України, а й взагалі здоровому глузду. Про час та місце пікету буде повідомлено окремо.

Для організації потужної ефективної кампанії проти кодексу трудового закріпачення необхідні особиста участь і невеличкі фінанси і ми просимо всіх людей доброї волі наскільки це є можливим в умовах пограбунку українців підтримати протестну кампанію особистою участю і фінансами: карточка Приват 5168 7573 0710 3475 (відповідальна особа – Деркач Євген Ігорович).

Не стійте осторонь – долучайтесь до спільної боротьби за наші і ваші права! Перемога буде за українським народом!

Телефони для зв’язку: Дмитро Філіпчук (095) 136-03-97, Андрій Іщенко (067) 536-91-12, (063) 539-01-77.

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: